Program akcí

Program akcí

Akce pro 27.03.2017

27
březen
Jana Havelková: Země má 2016/2017

Jana Havelková: Země má 2016/2017

Po | 08.00
Kino Vlast

Vernisáž 1. 3. 2017 v 17.00 hod.


Multižánrová umělkyně Jana Havelková vyniká již originalitou malířské techniky. Své obrazy maluje tzv. enkaustikou: nanáší horký vosk na tři povrchy - lakolitové desky, papír a zrcadlo, občas využívá také sklo dřevo či keramiku. Jednotícím tématem obrazů je přeměna, přerod a vývoj planety Země.

Jana Havelková pochází z Českého Dubu. Je malířkou a básnířkou, patnáct let působila jako kostymérka a herečka v loutkovém divadle. Za své verše i malby byla několikkrát oceněna v rámci výstavy Modrý slon.


27
březen
Tomáš Junga: Toulky frýdecko-místeckem

Tomáš Junga: Toulky frýdecko-místeckem

Po | 08.00
Národní dům

Zasněžené Palkovické hůrky, mlhy převalující se nad hladinou Šance, počínající podzim na Bílé či ojíněné stromy na Skalce. To je jen malá ukázka toho, co zachytil svým fotoaparátem mladý fotograf Tomáš Junga. Poznáte jednotlivá místa i bez popisků? Zkuste to!

Šestnáctiletý Tomáš Junga žije v nedalekých Řepištích. Fotí digitálním i analogovým fotoaparátem a mezi nejčastější objekty, na něž se soustředí, patří příroda, krajina a portrét. Autor studuje fotografii na střední škole.

Akce je součástí projektu Umělecký inkubátor.


27
březen
Pokoj - Játra

Pokoj - Játra

Po | 18.00
Pokoj

Pojďme si povídat a poznávat vnitřní svět svého těla, který je pro mnohé z nás tak neznámý, ovšem velice jednoduchý a pravdivý. Co naše orgány ovlivňuje? Jak si pomoci při obtížích v těle dřív, než se ozve onemocnění?
Jaké byliny, kamínky, tinktury či body na těle nám mohou pomoci?
Nemoci pocházejí z emocí, proto si také popovídáme o nemocech spojenými s vnitřními orgány, avšak ne z hlediska medicínského, ale emočního.
Co nám vlastně nese za poselství oslabení spojené s tímto orgánem?

Těším se na Vás a přeji krásné dny,


Jana Kozlová


27
březen
Hvězdy, jak je neznáte

Hvězdy, jak je neznáte

Po | 19.00
Kino Vlast

Jakub Kohák & Matěj Ruppert – dvě postavy českého show businessu, které zná snad každý. Historky z natáčení, ze života a hlavně odpovědi na otázky moderátora Václava Kosíka. Matěj, jak všichni víme, je muzikant, zpěvák, tak nepřijdeme o živé vystoupení. Večer plný zábavy, bude se na co těšit! Účinkují: Jakub Kohák, Matěj Ruppert, Václav D. Kosík


Kultura ve Frýdku-Místku

Dáme vám vědět, co chystáme a proč u toho být!

Přihlaste se k odebírání Newsletteru Kultury F≈M a na váš email budou pravidelně chodit informace o divadle, koncertech, festivalech a společenských tématech, která hýbou Frýdkem-Místkem.

Ke stažení

Magazín

Magazin 11

Stáhnout

Program

Plakat 11

Stáhnout

Předplatné

predplatne

Stáhnout

Odkaz na akci byl zkopírován do schránky.