Program akcí

Program akcí

Akce pro 02.01.2018

02
leden
Zzzzima

Zzzzima

Út | 13.00
Frýdecký zámek

Výstava přiblíží přírodu v zimním období. Jakým způsobem překonávají nepříznivé podmínky živočichové a rostliny? Víte, jak přezimuje taková sedmikráska nebo papratka? V jaké podobě zimu přečká motýl nebo kam se ukryje skokan? Která zvířata mají zimní spánek, která se přestěhují do teplých krajin a co dělají pro přežití ti ostatní? Je období vegetačního klidu k něčemu dobré?


Na podobné otázky najdete odpovědi na této výstavě.


02
leden
Star Wars: Poslední z Jediů

Star Wars: Poslední z Jediů

Út | 16.00
Kino Vlast

Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů od studia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerů. Postavy předchozího filmu Star Wars: Síla se probouzí spolu s legendárními hrdiny galaxie prožívají strhující dobrodružství, během kterých odhalí prastará tajemství Síly a šokující události z minulosti.


02
leden
Projekt 100: Planeta opic

Projekt 100: Planeta opic

Út | 19.00
Kino Vlast

Někde ve vesmíru přece musí být něco, co je lepší než člověk. Když se Heston a další dva astronauti proberou z hluboké hybernace, zjistí, že jejich kosmická loď je zničena. Přistáli na planetě, na které žijí inteligentní opice. Legendární dystopické sci-fi reflektující společenské a válečné konflikty 60. let.

planeta-opic-1968


Kultura ve Frýdku-Místku

Dáme vám vědět, co chystáme a proč u toho být!

Přihlaste se k odebírání Newsletteru Kultury F≈M a na váš email budou pravidelně chodit informace o divadle, koncertech, festivalech a společenských tématech, která hýbou Frýdkem-Místkem.

Ke stažení

Magazín

magazin zari019

Stáhnout

Program

program

Stáhnout

Předplatné

predplatne

Stáhnout

Odkaz na akci byl zkopírován do schránky.