O organizaci

Národní dům Frýdek-Místek “příspěvková organizace“ v nedávné době prošla řadou změn s cílem zlepšit kulturní nabídku pro obyvatele města Frýdku-Místku a okolí.

S tím souvisí vytvoření nové značky KulturaFM.

  

Od 1. června 2011 vychází pod hlavičkou KulturyFM kulturní magazín s aktuálním kulturním servisem z Frýdku-Místku a okolí a dalšími informacemi ze světa kultury. Současně s magazínem je tvořen přehledný měsíční programový plakát, kterýje dostupný na všech výlepových plochách ve městě.

Propagační materiály KulturyFM jsou distribuovány nejen na významná místa ve městě jako jsou například Beskydská informační centra nebo knihovny, ale také do okolních vesnic.

V lednu 2014 Kultura FM nově spustila na adrese m.kulturafm.cz mobilní verzi svých webových stránek a tím vychází vstříc všem uživatelům, kteří přicházejí na stránky kulturafm.cz z mobilních zařízeních jako jsou telefony či tablety. Stránky se přizpůsobí naprosté většině displejů a obsahují všechny nejdůležitější informace o kultuře ve Frýdku-Místku. Uživatel má možnost přidat si akci do svého kalendáře a najít nejbližší místo k zakoupení vstupenky.

Národní dům Frýdek-Místek jako příspěvková organizace města spravuje a provozuje celkem 7 objektů:

KulturaFM zajišťuje:

-digitální kino ( filmové premiéry, 3D filmy, filmový klub, filmy pro děti a mládež, filmy pro seniory, přenosy záznamů z Metropolitní opery v New Yorku, festivaly, cestopisné akce a filmy, filmová představení pro školy a firmy „na míru“ )

-divadelní představení pro děti a mládež

-divadelní představení pro školy a školky

-divadelní představení pro dospělé

-koncerty

-zábavné programy

-taneční, pohybové a jazykové kurzy

-výstavy a vernisáže

-pronájem prostor – sálů, kluboven, učeben


Zpět

 

AktualityArchív aktualit
Předplatné

predplatne

Předplatné


NewsletterFacebook

KulturaFM

https://www.facebook.com/pages/KulturaFM/145149685496801

rss  RSS