OBLÍBENÉ KURZY od ledna opět v Národním domě

tanec

Kultura F≈M přináší od ledna tradiční dávku oblíbených kurzů. Na své si přijdou milovníci tance, cvičení všeho druhu, ale také umělecky založené duše. Do kurzů se mohou zájemci přihlašovat až do jejich zahájení nebo mohou využít jednorázových vstupů.


Propásli jste v mládí kurz tanečních? Nebo jste zaslouženými absolventy, ale chcete si oživit nabyté taneční kreace? Chcete zazářit na příštím plese? Anebo jen strávit příjemné chvíle s vaším partnerem či partnerkou? Pak neváhejte a přihlaste se do kurzu Tanečních pro manželské páry a dvojice, který od ledna otevíráme jak pro úplné začátečníky tak pro pokročilé. Na vaše taneční kroky budou dohlížet zkušení lektoři Jana Šodková s Jaroslavem Jaglarzem a Daniela Jurková s Miroslavem Gillarem. Nabízíme vám rozhovory s dvěma našimi tanečními mistry Janou Šodkovou a Miroslavem Gillarem

  sport

Pokud dáváte přednost sólovým pohybovým aktivitám, máme pro vás širokou plejádu cvičení. Lektorka Renáta Koloničná vás po vánočním hodování a odpočívání rychle přivede zpět do formy. Powerjóga svým spojením jógy a aerobních prvků totiž rozhýbe celé vaše tělo. Láká-li vás klasická jóga se zaměřením na prodýchání jednotlivých poloh, přihlaste se do Zdravotního cvičení s prvky jógy. Jeho dlouholetá lektorka Věra Řehová, která vede hned několik kurzů, účastníky zkušeně zasvětí do jogínských poloh. Cílem cvičení je posílení fyzické i psychické kondice, oddálení příznaků stárnutí a opotřebování organismu či zlepšení koordinace pohybů. Toto cvičení probíhá šetrně a v pomalém tempu a je tak vhodné pro všechny věkové kategorie. Pohyb je důležitý v každém věku a s jeho přibýváním bychom měli svému tělu věnovat zvýšenou péči. Cvičení pro seniory se zaměřuje na kloubní pohyblivost, zahrnuje posilovací i protahovací cviky, relaxační techniky nebo automasáž. Obnovení vitality, zmírnění únavy a stresu vás čeká v dalším kurzy Věry Řehové Cvičení pro zdraví s pilates. Posledním z řady pohybových kurzů je Cvičení pro zdraví Ivany Oramové, ve kterém si přijdou na své jak příznivci jógy, pilates, tak dechových a relaxačních cvičení. Během jedné hodiny se protáhnete, rozpohybujete a posílíte kritické oblasti těla. Ke všem těmto kurzům není třeba žádných speciálních schopností či znalostí. Účastníkům postačí pouze pohodlný oděv, cvičební podložka a hlavně chuť k pohybu.

Kouzla orientu poznají účastnice kurzu Orientálních tanců. Lektorka Svatava Kaletová klade důraz na přirozenost pohybu. Naučíte se s ní nejen rozvlnit své boky na pozadí orientálních melodií a rytmů, ale také ovládat své tělo. Od ledna otevíráme kurz pro začátečníky i mírně pokročilé.

Zajímavé věci o sobě samém se pak dozvědí návštěvníci kurzu Arteterapie. Nejde o to, zda umíte řemeslně kreslit. Jde o sebevyjádření, vyjádření vlastních pocitů, postojů ke světu a sobě samému. Rozhovor s lektorkou kurzu Věrou Řehovou si můžete přečíst zde.

Zájemci se mohou přihlásit do kurzu až do jeho zahájení. Registrace a platba probíhá na stránkách www.kulturafm.cz/kurzy nebo osobně na recepci Národního domu. Úhrada kurzovného je možná bankovním převodem nebo v hotovosti.


Zpět

 

AktualityArchív aktualit


červen 2018

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

750 let FRÝDKU≈MÍSTKU

750-banner-396x180
Předplatné

predplatne

Předplatné


NewsletterFacebook

KulturaFM

https://www.facebook.com/pages/KulturaFM/145149685496801

rss  RSS