Aktuality

Novinky z kulturního dění

Questing Kultura FM má již své výherce

Questing Kultura FM má již své výherce

Pá 09.duben 2021

Milí soutěžící,

Jsme velice rádi za Vaše kladné ohlasy soutěže – kvízu, který jsme pro Vás mohli realizovat v této pro kulturu napjaté době.

Podle odpovědí, které vypovídají o Vašem kulturním přehledu a znalostech města Frýdek–Místek, se do Questingu Kultura FM zapojili jak jednotlivci, tak i celé rodiny, což nás těší dvojnásob. Z celkem 37 správných odpovědí jsme vylosovali osm výherců, na které čekají ceny ve formě poukazů. Poukazy mohou výherci využít na jakýkoliv vybraný pořad Kultura F≈M do konce roku 2021.


Výherci Questingu Kultury FM

Poukaz v ceně 450,- Kč

  • Nela Branna
  • I. Ondříčková
  • Tobias Otta

Poukaz v ceně 250,- Kč

  • Klára Šnerchová
  • Miroslav Sikora
  • Hana Pavlásková
  • Petra Birkeová
  • Mirka Banáková*

*Paní Banáková s rodinou nám také zaslala krásnou básničku, za kterou moc děkujeme!


Naše město Frýdek-Místek, to je věru pěkné místo!
Škola na Teams už je nuda, musíme se někam vydat!

Jak to ale udělat? Sotva totiž minem Hrad,
hned cedule konec města, překročení se dnes trestá...
Hra questing nás zachránila, 11 míst nabídnula.

Kulturou my žijeme, když není vše zavřené,
pro nás lehké otázky, byly to fajn vycházky :-)

Trasu jsme si vytvořili a tajenku vyluštili.
Tož Vám to tu posíláme:

TRÁVÍME SPOLU KVALITNÍ ČAS.

A když něco vyhrajeme, podruhé se potěšíme!
Kulturu F-M zdravíme!!

aktualita Hra Banakovi foto

Mirečka & Andrej & Adéla Banákovi (společné foto)


Od pondělí 12. 4. 2021 budou poukazy k vyzvednutí na recepci Národního domu Frýdek – Místek nebo je zašleme na vaši adresu, kterou od vás obratem obdržíme na e-mail: Věříme také, že se brzy setkáme tváří v tvář při kvalitní živé kultuře!

Tým Kultura F≈M

Aktuality

Stromový betlém v Sadech Bedřicha Smetany
Čt 02.prosinec 2021

Od pátku, 3. prosince 2021 až do soboty 15. ledna 2022 můžete již tradičně zhlédnout osobitý stromový betlém umístěný v altánu v Sadech Bedřicha Smetany mezi bývalým autobusovým nádražím a řekou Ostravicí. V roce 2017 jej vytvořil frýdecko-místecký výtvarník Oldřich Morys, ovšem zcela netradičním způsobem a podobě. Z kulatiny staré lípy vytvoři malé pokojíčky, které nám připomínají tradice a ducha Vánoc. Celkově netradiční atmosféru ještě umocňuje výrazné osvětlení jednotlivých částí, díky kterému betlém po setmění ještě více vyniká a již z dálky láká k návštěvě. Nenechte si ujít tuto ojedinělou podívanou a udělejte si procházku parkem se svými dětmi či blízkými. Přejeme krásný adventní čas! Foto Betléma: Radek Juriček

číst dál
Předplatné Jaro 2022
Út 30.listopad 2021

Vážení předplatitelé, milí diváci, od středy 1. 12. 2021 do středy 15. 12. 2021 bude zahájen prodej předplatného na sezónu Jaro 2022 / pouze v TIC / pro současné předplatitele (tj. sezóny Jaro 2021). U zrušených skupin VOLNÝ PRODEJ PŘEDPLATNÉHO• Od čtvrtku 16. 12. 2021 do pátku 28. 1. 2022 budou v prodejním systému všechny předplatitelské skupiny• Od čtvrtku 16. 12. 2021 se prodává vše i online na www.kulturafm.cz Při nákupu nám zanechte svou e-mailovou adresu, ať Vás v případě jakýchkoliv změn můžeme neprodleně kontaktovat. Děkujme a těšíme se na Vás v nové sezóně!

číst dál
Aktuální kulturní přehled
Út 30.listopad 2021

Vážení diváci, rádi bychom vás informovali o tom, jaké akce a pořady nás čekají v prvním adventním týdnu. Ve středu, 1. 12. 2021, vás pozveme vás na divadelní představení Mandragora z předplatitelské skupiny Ostravská divadla a v sobotu, 4. 12. 2021, na divadelní představení Ajťáci z předpatitelské řady Chytré rozptýlení. Obě představení se uskutěčn v Nové scéně Vlast od 19.00. Pro naše nejmenší jsme připravili další z řady nedělních divadélek, tentokrát to bude Mikulášská pohádka s myškou Klárkou a veverkou Terkou. Představení se uskuteční v neděli, 5. 12. 2021, od 15.00. Aktuální podmínky pro vstup na akce najdete zde. Děkujeme za jejich dodržování a těšíme se na Vás!

číst dál
Kultura ve Frýdku-Místku

Dáme vám vědět, co chystáme a proč u toho být!

Přihlaste se k odebírání Newsletteru Kultury F≈M a na váš email budou pravidelně chodit informace o divadle, koncertech, festivalech a společenských tématech, která hýbou Frýdkem-Místkem.

Ke stažení

Plakát 12 / 2021

00011

Stáhnout

Kino Vlast

2811

Stáhnout

Odkaz na akci byl zkopírován do schránky.