Celoměstské akce

ADVENTNÍ MĚSTEČKO
Čt 29.červen 2023
K tradičnějším akcím už po léta patří Rozsvěcování vánočního stromu a Adventní městečko. Od konce listopadu i po celý prosinec jsou na náměstí Svobody Adventní trhy, které vedle neodmyslitelného punče a jiného občerstvení nabízejí rukodělné výrobky a jiný tradiční sortiment, který ke sváteční atmosféře patří. Na náměstí v Místku se také soustřeďuje hlavní program zahrnující koncerty různých žánrů, od cimbálové muziky přes folk po duchovní hudbu. Nechybí ani divadlo, taneční a folklórní vystoupení, ukázky tradičních řemesel či vánoční dílny pro děti i dospělé. O víkendech mohou děti využít tradiční Ježíškovu poštu, která dětem zprostředkuje kontakt se samotným Ježíškem. 5. prosince zavítá na náměstí Mikuláš.
číst dál
LETNÍ AKCE
Čt 29.červen 2023
V létě se setkáváme i na komornějších akcích. Každou středu a pátek promítáme filmy v rámci našeho putovního letního kina. V pátky vždy od 17 hodin se v zahradě Národního domu konají pohádková představení. Tamtéž pak ve 20 hodin můžete volně přepnout do světa koncertů a hudebních party ve stylu různých žánrů od rocku přes reggae až po electro swing. Prázdninové neděle patří promenádním koncertům v altánu v Sadech Bedřicha Smetany.
číst dál
HISTORICKÉ SLAVNOSTI
Čt 29.červen 2023
Oslava historie města Frýdku-Místku se koná druhý srpnový víkend v Parku pod zámkem. Pro návštěvníky je tu připraven tematický kulturní program ve formě pouličního divadla, šermířských a komediantských představení. Součástí je historický jarmark, který „žije“ obchodem tradičních rukodělných výrobků, ale i ukázkami lidových řemesel, lidových umělců a řemeslníků. Nechybí středověký kolotoč, soutěže pro děti a další doprovodný program.
číst dál
Kultura ve Frýdku-Místku

Dáme vám vědět, co chystáme a proč u toho být!

Přihlaste se k odebírání Newsletteru Kultury F≈M a na váš email budou pravidelně chodit informace o divadle, koncertech, festivalech a společenských tématech, která hýbou Frýdkem-Místkem.

Ke stažení

Plakát

kFM 24-07-plakat web

Stáhnout

Předplatné

Předplatné podzim 2024 titulka

Stáhnout

Kulturní program

kFM 24-07-web

Stáhnout

Kino Vlast

187 317

Stáhnout

Odkaz na akci byl zkopírován do schránky.