Vážení kulturní příznivci,

rádi bychom vás informovali o programu pro nadcházející období a aktuálních opatřeních. K naší radosti vás opět můžeme pozvat na představení do Kina Vlast bez povinných rozestupů. I nadále však platí povinnost nošení roušky ve vnitřních prostorách. Prosíme tedy návštěvníky, aby toto vládní nařízení plně respektovali. Z těchto nových skutečností budeme vycházet také v případě programu předplatitelských skupin, u divadelních představení, koncertů a dalších akcí, na které bychom vás chtěli srdečně pozvat. Nicméně je potřeba počítat s dalšími změnami, které mohou nastat. Sledujte tedy naše webové stránky www.kulturafm.cz, facebook a Instagram. Všechny tyto kanály se budeme snažit aktualizovat bezprostředně před začátkem konkrétní akce/programu.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na viděnou!

Tým Kultura F≈M

Program akcí

říjen
Po Út St Čt So Ne
28 29 30 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1

Program akcí

PŘESUNUTO: Povídání v Zeleném baru s Danielem Berounským

26
březen
PŘESUNUTO: Povídání v Zeleném baru s Danielem Berounským

PŘESUNUTO: Povídání v Zeleném baru s Danielem Berounským

Vážení příznivci cyklu Povídání v Zeleném baru, vzhledem k nařízení vlády ČR ze dne 10.3. a přijatým opatřením statutárního města Frýdku-Místku, jsme se rozhodli přesunout besedu s panem Danielem Berounským na podzim 2020. O konkrétním termínu Vás budeme včas informovat na našich webových stránkách.

*O médiích, jejichž ústy hovoří bohové, o převtělencích, posmrtných záležitostech a dalších tématech tradiční tibetské kultury bude vyprávět tibetolog docent Daniel Berounský.

Vstup zdarma


Kultura ve Frýdku-Místku

Dáme vám vědět, co chystáme a proč u toho být!

Přihlaste se k odebírání Newsletteru Kultury F≈M a na váš email budou pravidelně chodit informace o divadle, koncertech, festivalech a společenských tématech, která hýbou Frýdkem-Místkem.

Ke stažení

Magazín

kultura-FM

Stáhnout

Program

program

Stáhnout

Předplatné

brožura web1

Stáhnout

Kino Vlast

Kino-WEB

Stáhnout

Odkaz na akci byl zkopírován do schránky.