Vážení kulturní příznivci,

rádi bychom vás informovali o programu pro nadcházející období a aktuálních opatřeních. K naší radosti vás opět můžeme pozvat na představení do Kina Vlast bez povinných rozestupů. I nadále však platí povinnost nošení roušky ve vnitřních prostorách. Prosíme tedy návštěvníky, aby toto vládní nařízení plně respektovali. Z těchto nových skutečností budeme vycházet také v případě programu předplatitelských skupin, u divadelních představení, koncertů a dalších akcí, na které bychom vás chtěli srdečně pozvat. Nicméně je potřeba počítat s dalšími změnami, které mohou nastat. Sledujte tedy naše webové stránky www.kulturafm.cz, facebook a Instagram. Všechny tyto kanály se budeme snažit aktualizovat bezprostředně před začátkem konkrétní akce/programu.

Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na viděnou!

Tým Kultura F≈M

Program akcí

září
Po Út St Čt So Ne
31 1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1 2 3 4

Program akcí

ZRUŠENO | Tomáš Kočko & ORCHESTR | Léto v zahradě

03
červenec
ZRUŠENO | Tomáš Kočko & ORCHESTR | Léto v zahradě

ZRUŠENO | Tomáš Kočko & ORCHESTR | Léto v zahradě

Pá | 20.00

Vážení diváci,

Z důvodu zvýšeného výskytu nemocných na COVID-19 KHS Moravskoslezského kraje nařídila mimořádné opatření č. 10 /2020 na území okresů Karviná a Frýdek – Místek. Tento koncert se tedy ruší.

Vstupenky lze vrátit v hotovosti na recepci Národního domu Po-Pá 8.00 - 16.00 nebo zpět na účet.

Pro vrácení na účet je třeba napsat žádost o vrácení vstupného na e-mail janka.baklikova@kulturafm.cz. Do žádosti uveďte č. účtu a přiložte scan/foto vstupenky.

Vstupné se vrací do Pá 10. 7. 2020


Děkujeme za pochopení.


Tomáš Kočko je moravský písničkář, zpěvák, skladatel, aranžér… Se svým orchestrem je držitelem dvou cen Anděl za album roku. Jejich hudba zní přímočaře, výrazné melodické linky a rytmické figury s prvky rocku, folku a jazzu.

vstupné: 150,- předprodej, 200,- na místě


Kultura ve Frýdku-Místku

Dáme vám vědět, co chystáme a proč u toho být!

Přihlaste se k odebírání Newsletteru Kultury F≈M a na váš email budou pravidelně chodit informace o divadle, koncertech, festivalech a společenských tématech, která hýbou Frýdkem-Místkem.

Ke stažení

Magazín

kultura-MF web

Stáhnout

Program

Program-WEB

Stáhnout

Kino Vlast

Kino-WEB2

Stáhnout

Odkaz na akci byl zkopírován do schránky.