Program akcí

Program akcí

Akce pro 24.05.2024

24
květen
KRYT aneb Kamarádi na život a na smrt!

KRYT aneb Kamarádi na život a na smrt!

Pá | 18.00
Divadlo Čtyřlístek

Obnovená premiéra původní autorské tragické frašky s hororovými prvky o tom, že opravdové kamarádství je nade vše…

Hraje soubor Divadla Šmíry

vstupné 150 Kč / vstupenky je možno objednávat pouze na divadlosmiry@seznam.cz nebo 720744714, doprodej hodinu před představením


www.divadloctyrlistek.cz

Změna programu vyhrazena!


24
květen
DÁMSKÁ JÍZDA | Sladký život

DÁMSKÁ JÍZDA | Sladký život

Pá | 19.00

Zveme vás na květnovou Dámskou jízdu! Užijte si pohodový & zábavný večer v Kině Vlast! Ochutnejte dobroty z E Bistra a vynikající víno z Vinofolu, nechte se unést tanečním vystoupením skupiny Funky Beat, vyhrajte v tombole s Avonem, nakupte si a pobavte se u nové české komedie Sladký život! Součástí akce je výstava obrazů Milady Menšíkové – ART&MILADA.

Ve foyer bude probíhat minijarmark – platba ve stáncích pouze v hotovosti!

Medový dvůr – prodej medových výrobků, svíček a dekorací PartyLite

Obchůdek z duše, něhy a lásky

Be Second

E Bistro – ochutnávka dobrot

Vinofol – ochutnávka vín s možností zakoupení na místě

Sladký život

Hokejový reprezentant Rosťa Beran (Vladimír Polívka) je borec každým coulem. Žije v luxusním bytě, má rychlé auto a spoustu mladých milenek v duchu hesla: Nad třicet let neberu! Peníze a titul mistra světa mu dávají báječný pocit nedotknutelnosti a nadřazenosti. Ale nic netrvá věčně… Nečekaný kolaps v posteli s krásnou blondýnou udělá za Rosťovou bohorovnou pohodou tlustou EKG čáru. Transplantaci jeho nového srdce povede přísná lékařka Magda (Petra Hřebíčková), se kterou kdysi strávil jedinou noc a už se jí nikdy neozval. Dluhy z rozmařilého života navíc Rosťu připraví o poslední korunu a jediné, co mu ze slavného života zbude, je medaile mistra světa, kterou pro něj zachrání bývalý manažer a kamarád (Vojtěch Kotek). Rosťa v sobě musí najít novou životní energii, optimismus a odvahu začít znovu od nuly. Pomáhá mu především Jindřich (Jan Cina), seriózní a zodpovědný chlapík, který sám vychovává šestiletou dcerku, má zlaté srdce a i když Rosťu nejdřív upřímně nesnáší, brzy se z nich stanou nejlepší přátelé. Rosťa s překvapením zjišťuje, že život obyčejných smrtelníků může být stejně nádherný a jedinečný, jako láska k té pravé ženě nad třicet… „Komediální zápletkou a hvězdným obsazením vynikajících herců chceme navázat na nejlepší tradice klasických a českých komedií. Úsměv, pozitivní emoce a dobrá nálada jsou v dnešní době plné zmatků a špatných zpráv důležitější než kdy jindy a já věřím, že náš film udělá divákům radost,“ slibuje režisér a producent Tomáš Hoffman, který stojí za takovými úspěšnými hity, jako jsou Ženy v běhu, Účastníci zájezdu, Ženy v pokušení, Bezva ženská na krku a řada dalších osvědčených titulů.

ČR | komedie | přístupný | česky | 102 min.

Dámskou jízdu pořádáme ve spolupráci s agenturou Vaness models Blanky Křivkové.


24
květen
VYPRODÁNO | SYMFONICKÝ ORCHESTR FRÝDEK-MÍSTEK | Jarní koncert s Jiřím Vodičkou

VYPRODÁNO | SYMFONICKÝ ORCHESTR FRÝDEK-MÍSTEK | Jarní koncert s Jiřím Vodičkou

Pá | 19.00

předplatné KRUH PŘÁTEL HUDBY | jaro 2024

Symfonický orchestr Frýdek-Místek má tu čest přivítat významného českého houslového virtuóza Jiřího Vodičku na koncertě, který slibuje být jedinečným hudebním zážitkem. Koncert se koná dne 24. 5. 2024 jako součást oslav Roku České Hudby.


Program koncertu:

1. Houslový koncert Antonína Dvořáka a moll
Sólo: Jiří Vodička
V první části večera se budeme ponořovat do nádherného houslového koncertu od mistra Antonína Dvořáka. Český houslový virtuóz Jiří Vodička se postaví do popředí, přinášejíc nejen technickou bravuru, ale také emotivní interpretaci tohoto skvostného díla. Vodičkova virtuozita spojená s hudebním uměním orchestru slibuje emocionální zážitek, který zůstane v srdcích posluchačů.
2. Schubertova Symfonie No. 9 C Dur
Dirigent: Zdeněk Smolka
Ve druhé části koncertu se pod vedením dirigenta Zdeňka Smolky představí jedno z nejvýznamnějších děl romantické hudby - Symfonie č. 9 C dur od Franze Schuberta. Orchestr se ponoří do této monumentální symfonie, přinášející posluchačům širokou škálu emocí a hudebních motivů. Dirigent Smolka se postará o precizní provedení a zachování autentičnosti této symfonie.
Celý koncert slibuje nezapomenutelný zážitek pro všechny milovníky kvalitní hudby. Přijďte se s námi podívat na výjimečný večer plný vášnivé hudby a slavnostní atmosféry.


Kultura ve Frýdku-Místku

Dáme vám vědět, co chystáme a proč u toho být!

Přihlaste se k odebírání Newsletteru Kultury F≈M a na váš email budou pravidelně chodit informace o divadle, koncertech, festivalech a společenských tématech, která hýbou Frýdkem-Místkem.

Ke stažení

Plakát

kFM24-06-plakat web

Stáhnout

Předplatné

Předplatné podzim 2024 titulka

Stáhnout

Kulturní program

kFM24-06-titulka

Stáhnout

Kino Vlast

6624

Stáhnout

Odkaz na akci byl zkopírován do schránky.